درباره ما

در این سالها مردم به دلیل مشغله زیاد و هزینه های بالای رفت و آمد و جایه جایی از یک سو و حفظ اطلاعات حریم شخصی و امنیت اطلاعات از سوی دیگر نیازمند خدماتی مانند مشاوه و کارشناسی از راه دور و از طریق تلفن گردیدند به همین منظور آی تی مشاور جهت تسهیل در این امر به صورت کشوری این نوع خدمات را پوشش داده است.

شرکت ما مفتخر است که به عنوان یک مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و موبایل خدمتگذار شما هم میهنان عزیز است .

حتما برای شما بارها و بارها اتفاق افتاده که درهنگام کار با رایانه همراه، کامپیوتر ،موبایل هوشمند و به مشکلاتی برخورد کرده اید که شاید برای درست کردن آنها زمان زیادی نیاز نداشته باشید و شما به دلیل عدم آشنایی با موضوع از حل آن عاجز شده اید و جست و جوهای مختلف در سایت ها شما را به جواب نرسانده است.

در این حالت بهترین گزینه و راحت ترین گزینه استفاده از تجربه شخصی دیگران و راهنمایی گرفتن از آن ها و پشتیبانی آنان از شما می باشد و شما در ذهن خود به دنبال کسانی می گردید که بتوانند به رفع و حل مشکلات رایانه ای و موبایلی شما کمک کنند .

آی تی مشاور  پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و خدمات مشاوره شبانه روزی در زمینه های رایانه ، موبایل ،گوشی های هوشمند،تبلت ، لپ تاپ و …. می باشد . این مرکز با کمک کارشناسان آموزش دیده و مجرب خود به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ، حتی در روز های تعطیل آماده پشتیبانی و ارائه خدمات پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما کاربران گرامی در کلیه زمینه های مربوط به رایانه و دنیای دیجیتال می باشد .

همچنین شما کاربران گرامی می توانید از طریق شماره تماس همراه رایانه با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کرده و یا از طریق سایت به پست الکترونیکی ما که در صفحه تماس با ما موجود است ، ایمیل زده و ما را از نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود با خبر کنید .

این مرکز توسط  شرکت فراز فنون مرکزی و با همکاری افراد کارآمد در بخش های مختلف و به  همت سرمایه گذاران و کارآفرینان ایران اسلامی تأسیس  گردید  به  زودی در سایه تلاش گروه و حمایت مشتریان و شرکای تجاری ، شاهد  افزایش گروه خدمات این مجموعه خواهیم .