خدمات

آی تی مشاور  پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتری و خدمات مشاوره شبانه روزی در زمینه های رایانه ، موبایل ،گوشی های هوشمند،تبلت ، لپ تاپ و …. می باشد . این مرکز با کمک کارشناسان آموزش دیده و مجرب خود به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته ، حتی در روز های تعطیل آماده پشتیبانی و ارائه خدمات پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما کاربران گرامی در کلیه زمینه های مربوط به رایانه و دنیای دیجیتال می باشد .

همچنین شما کاربران گرامی می توانید از طریق شماره تماس همراه رایانه با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کرده و یا از طریق سایت به پست الکترونیکی ما که در صفحه تماس با ما موجود است ، ایمیل زده و ما را از نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود با خبر کنید .

 

 

سامانه شبکه هوشمند پاسخگویی

کاربران گرامی می توانند با استفاده از تلفن خطوط ثابت خود با شماره گیری شماره هوشمند سامانه آی تی مشاور از سراسر کشور مرکزی بدون نیاز به داشتن حساب کاربری و خرید شارژ با این مرکز تماس گرفته و مکالمه نمایند. لازم به ذکر است که هزینه آن بر روی قبض تلفن ماه بعد ایشان محاسبه خواهد شد.


 

پاسخگویی تلفنی مشکلات  موبایل

با پیشرفت روز افزون استفاده از گوشی موبایل سوالات و مشکلات این ابزار و تکنولوژی هم بیش تر می شود در صورتی در مورد انواع گوشی های هوشمند و حتی انواع تبلت ها نیاز به کمک داشتید می توانید از کارشناسان ما یاری بخواهید. آی تی همواره در جهت پاسخگویی به سوالات رایانه ای و مشکلات موبایلی کاربران سعی کرده تا از قافله تکنولوژی عقب نماند و به روز باشد و در راستای این امر در تلاش است تا برای مخاطبان خود نیز مفید واقع شود .

در صورتی که کاربر موبایل هستید و مشکلات شما مربوط به تنظیمات و نرم افزار های موبایل و حتی سخت افزار آن می باشد می توانید با کارشناسان همراه رایانه مشکل خود را در میان بگذارید.


مشاوره خرید قطعات و سخت افزار

 

شما کاربران گرامی می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان راهنمای همراه رایانه آخرین قیمت های قطعات و انواع سیستم های رایانه ای، لپ تاپ، ،گوشی همراه ،تبلت و …. را در کمترین زمان دریافت کرده و یا با کمک و مشاوره کارشناسان ما اقدام به انتخاب مدل گوشی ،تبلت ،لپتاپ و یا دستگاه مناسب و مورد نظر خود، از بین دستگاه های موجود در بازار نمایید و خرید آگاهانه داشته باشید .


مشاوره و حل مشکلات آنلاین  

 

کاربران آی تی مشاور می توانند به صورت آنلاین مطالب آموزشی ما را مطالعه کرده و به پاسخ مشکلات رایانه ای و موبایلی خود برسند ما هم در صدد این بر آمدیم که برای حل اینگونه مشکلات هر روز مطالب آموزشی ایجاد کنیم و شما را در حل مشکلاتتان یاری کنیم .

برخی موارد بایستی کارشناس راهنمای ما برای راهنمایی و حل مشکل کامپیوتر شما آنلاین به بررسی آن بپردازد برای این منظور نیازبه استافده از نرم افزار مطرح Team viewer   است ،در این نرم افزار نکات امنیتی در آن رعایت شده و کارهایی را که به منظور حل مشکلات کامپیوتری شما انجام می شود قابل مشاهده برای شما کاربران ما می باشد و نیز همانطور که کارشناس راهنمای ما، کار بر روی سیستم شما انجام می دهند شما به طور آنلاین می توانید آن را مشاهده کنید .

در صورتی که برای حل مشکل رایانه ای تان علاقه ای به نصب Team viewer  موبایل و کامپیوتر ندارید و یا به آن اطمینان ندارید به مختصصین راهنمای ما بگویید که تا مشکلات کامپیوتری شما را بدون استفاده از آن رفع کنند .البته به این توجه داشته باشید بدون این نرم افزار مشکل شما در مدت زمان بیش تری حل می شود .


بازیابی اطلاعات و ریکاوری

 

آی تی مشاور یکی از مراکز تخصصی در زمینه بازیابی اطلاعات از دست رفته می باشد و شما میتوانید برای بازگرداندن اطلاعات از دست رفته خود با ما تماس بگیرید . متخصصان و کارشناسان ما می توانند اطلاعات از بین رفته و پاک شده شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بازگردانی کنند .